Satış sonrası teknik destek, makine kurulumu, yedek parça servisi ve müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler, alanında yetkinliği yüksek, deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından titizlikle sağlanmaktadır.

Siparişiniz sırasında veya daha sonra opsiyon olarak ekleyeceğiniz uzaktan bağlantı modülü ile üretiminizi tüm akıllı cihazlardan ve bilgisayarlarınızdan takip edebilir, üretim adetlerini,duruş süresini ve arıza durumlarını görebilirisiniz.

Özkoç mühendisleri uzaktan bağlantı modülünüze internet hizmetiniz olduğu sürece sizin onayınız doğrultusunda bağlanıp arıza tespiti yapabilir, kısmi arızaları uzaktan giderebilir.  Konuyla ilgili detaylı bilgi için lütfen satış ekibimizle iletişime geçiniz.

Parça Desteği

Parça

Ömür  boyu yedek parça desteği sağlamaktayız.

1964′ den beri bizimle çalışanlar bilir ÖZKOÇ yalnız pres değil ÇÖZÜM üretir

Uzaktan Bağlantı

Uzak Bağlantı

Makinanıza opsiyon olarak ekleyeceğiniz uzaktan bağlantı modülü ile otomasyon ekibimiz uzaktan makinanıza bağlanıp güncelleme, arıza tespiti vb işlemleri yapabilirler. Uzaktan arıza tespiti ise ömür boyu ücretsiz.

Teknik Servis

Servis

Teknik servis talepleriniz için web sitemizde bulunan servis formunu doldurmanız yeterlidir. Sizlere uzman ekibimiz en kısa zamanda ulaşacaktır.

Onarım Merkezi

Onarım

Arızanın boyutuna göre makinanızı fabrikamızda bulunan onarım merkezine geri çekme durumu yaşanabilir. Makinanız genel bir check-up dan geçerek tüm noktaları ilk günkü gibi onarılır veya yeni parça ile değişimi sağlanır. Üstelik tüm bu adımlar tarafınıza tek tek bilgi olarak verilir.